Neatņemama lielāku un mazāku svētku sastāvdaļa ir garda maltīte un uzkodas. Bieži vien kā svinību centrālais elements ir kūkas un saldumi, bet noteikti nevar aizmirst arī par sāļajām uzkodām. Vieni dod priekšroku salātiem vai maizītēm, citi dārzeņu vai gaļas platēm. Lai arī kādas būtu jūsu vēlmes, mēs esam sagatavojuši plašu sāļo uzkodu piedāvājumu.

Sāļo uzkodu plates ikviena gaumei

Lai padarītu jūsu svētku galdu bagātīgāku un viesus laimīgākus, esam sagatavojuši sāļās uzkodu plates, kas piemērotas ikviena ēdāja gaumei. Mūsu absolūti populārākā klientu izvēle ir gaļas plate. Tajā apvienota sātīga gaļa un marinējumi, kas lieliski papildina sāļo uzkodu nianses. Izvēloties gaļas plati, varēsiet nogaršot gan akniņas bekonā, gan uz mēles kūstošas kotletītes un vistas strēmelītes. Pikantāku garšu cienītājiem lieliski pie sirds ies kūpinātas gaļas izlase un visam klāt – marinējumi.  Šīs sāļās uzkodas lieliski saderēs gan ar alus garšu buķeti, gan stiprākiem alkoholiskajiem dzērieniem vai sausu sarkanvīnu. Bet tiem, kas gaļas vietā priekšroku dod jūras veltēm, iesakām nobaudīt mūsu zivju plati. Tajā apvienotas gan garšām bagātās siļķītes, gan elegantais lasis, gan maigās zivju uzkodas. Tām lieliski piestāvēs baltvīns vai maigāka alus garšu buķete.

Pagaršo vairāk

Ja  tavam svētku galdam nepieciešama plašāka uzkodu izlase un siera vai gaļas plate jau nogaršota, iesakām izvelēties lielo uzkodu plati. Tajā iekļauti gan dārzeņu rullīši, groziņi ar lasi, gan vēja kūkas ar sātīgiem siera salātiem. Un kā gan iztikt bez svaigiem dārzeņiem un gaļas uzkodām – tās apvienotas gardos, sulīgos uzkodu iesmiņos, kas papildināti ar siera izlasi. Un visam vēl bonusā, nenožēlosiet, ja izvēlēsieties salātus glāzītēs. Piedāvājam 4 veidu salātus – garneļu un avokado, rasola, krabju salātus un klasisko vērtību – siļķi kažokā. Lai arī kāda būtu izvēle – saldās vai sāļās uzkodas, pie mums – Kūkas gardas konditorejas studijā atradīsiet kā vienu, tā otru. Piedāvājam arī plaša klāsta saldās uzkodas, kūkas un kūciņas. Kūkas noteikti ir mūsu specialitāte. Ļaujiet mums padarīt jūsu svētkus gardiem mirkļiem pilnus.

Sāļās uzkodas tavam svētku galdam