Izlemt par labu plastiskais operācijai ir liels solis, kurš nereti prasa lielu saņemšanos un ļoti ilgu laiku. Operācijas rezultāts šķiet vilinošs, taču tikai, veicot operāciju pie laba un sertificēta plastiskā ķirurga (https://www.plasticsurgery.lv/lv/), šo kāroto rezultātu ir iespējams sasniegt. Kā izvēlēties savu plastisko ķirurgu un kā nekļūt par neprofesionāli veiktas operācijas upura?

Atsauksmes

Pirms izvēlēties īsto ārstu, jums noteikti būtu jāizpēta atsauksmes par viņu. Jāredz kāda veiksmīgas operācijas bilde, jāsameklē pietiekoši daudz informācijas. Tieši cilvēku atsauksmes palīdzēs vislabāk noteikt, vai ķirurgs jums ir piemērots.

Mājaslapa

Rūpīgi izskatiet plastiskās ķirurģijas klīnikas mājaslapu, iepazīstieties ar informāciju, kas tur ir norādīta. Izpētiet, kāda informācija ir pieejama par ārstu – viņa pieredze, izglītība, nostrādātie gadi konkrētajā jomā. Tas viss jums palīdzēs izprast, cik labs varētu būt potenciālais speciālists. 

kirurgs plastiskas kirurgijas klinika

Paziņu ieteikums 

Daudziem no mums ir paziņas, draugi vai ģimenes locekļi, kuri bija vērsušies pie plastiskā ķirurga. Meklējot savu ķirurgu, ir vērts painteresēties par viņu pieredzi. Kā viņiem ir gājis, vai viņi ir apmierināti ar rezultātu? Ja atbildes ir pozitīvas un cilvēks ir gatavs ieteikt jums šo ārstu, tad, iespējams, ir vērts pierakstīties pie viņa uz konsultāciju. 

Cena

Plastiskajā ķirurģijā cena ir viens no aspektiem, kuram vajadzētu pievērst uzmanību. Laba plastiskā operācija nav lēts prieks un, visdrīzāk, par to jums nāksies atstāt pienācīgu naudas summu. Svarīgi atcerēties, ka estētiskā medicīna ir tā jomā, kur nedrīkst ekonomēt. Pretēja gadījumā rezultāts varētu būt pavisam bēdīgs.

Un vēl viens, iespējams, pat svarīgākais aspekts, kuram jāpievērš uzmanība ir tas, cik komfortabli jūs jūtaties pie kāda konkrēta ķirurga. Pierakstīties uz konsultāciju vairākās vietās, vairākās klīnikās un salīdziniet. Ja konsultācijas laikā jūs ķirurga klātbūtnē jutāties komfortabli, ja jums likās, ka ārsts ir pietiekami kompetents un viņam ir visi nepieciešami sertifikāti un kvalitatīvi materiāli, tad jūs esat atraduši savu plastisko ķirurgu. 

Galvenais pret plastisko ķirurģiju ir izturēties atbildīgi. Tas ir svarīgs lēmums, kurš noteikti būtu jāpieņem, apsverot visus plusus un mīnusus!

Kā izvēlēties plastisko ķirurgu?